Z A T E P L E N Í   F A S Á D

 

Zateplení fasád je v současné době jedním z řešení, jak ušetřit finanční prostředky za vytápění. Pokud právě stavíte nový dům nebo rekonstruujete starý, je ta správná doba se zamyslet nad na úsporou energií, které nepatří právě mezi nejlevnější a nebát se investovat do zateplení domu. Tato investice se Vám v tomto případě brzy vrátí. Nejen že se Vám podstatně sníží náklady na vytápění, ale navíc vyřešíte i problém s vlhkými obvodovými stěnami spojenými s plísní, jež je způsoben srážením vodních par na studené zdi.

Vnější zateplení také ochrání Váš dům před nepříznivými vnějšími vlivy, jako je mráz nebo naopak přímé slunce a zmodernizuje celkový vzhled Vašeho domu. Zateplená fasáda má také další výbornou vlastnost a to je eliminace venkovního hluku z okolí.

Pokud jste se rozhodli zateplit fasádu Vašeho domu, využijte státního programu Zelená úsporám, kde je i naše firma zapsána v seznamu odborných dodavatelů

Jeden z hlavních komponentů zateplovacích systémů jsou izolační materiály. Jsou to materiály na bázi pěnového polystyrenu, extrudovaného polystyrenu, minerální vlny a dalších speciálních materiálů.

 

                            

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode